Klaster Medyczny patronem i wystawcą na targach SALMED!

Zapraszamy na stoisko Klastra Medycznego na Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED! To najważniejsze w Polsce targi medyczne gromadzące liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki. Zachęcamy do pobrania bezpłatnego biletu na targi:

Podczas targów zostaną zaprezentowane ofertyproducentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny.

SALMED umożliwiają przedstawicielom rynku medycznego nie tylko promocję firmy, ale także zdobycie kompleksowej informacji o oczekiwaniach klientów. Nie zabraknie licznych prezentacji startupów medycznych, nowości rynkowych, które są źródłem postępu technologicznego współczesnej medycyny. Nieodłączny element targów SALMED stanowi program seminariów, specjalistycznych konferencji, jak również warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe cieszące się dużym zainteresowaniem profesjonalistów. Nieodłącznym elementem wydarzenia jest bogaty program seminariów, specjalistycznych konferencji oraz warsztatów. Podczas tegorocznej edycji wspólnie z partnerami Grupa MTP zaplanowała liczne panele dyskusyjne. Są to m.in.: Biała Księga AI w zdrowiu – jak stosować AI w praktyce klinicznej?, Startupy w zdrowiu – czy stać nas na wdrażanie innowacji w polskiej ochronie zdrowia?, Zamówienia publiczne w ochronie zdrowia, Diagnostyka i programowanie rehabilitacji w zaburzeniach rozwojowych dzieci i młodzieży, Telemedycyna i rozwiązania chmurowe.

Zakres branżowy targów SALMED:

  • Aparatura i instrumenty medyczne
  • Wyposażenie szpitali, klinik i gabinetów lekarskich
  • Sprzęt wykorzystywany w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym
  • Techniki komunikacji oraz informacji
  • Sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny

Data: 23-25 marca 2022

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej informacji: www.salmed.pl