Preloader

Wydarzenia

Klaster Medyczny patronem i wystawcą na targach SALMED!

Zapraszamy na stoisko Klastra Medycznego na Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED! To najważniejsze w Polsce targi medyczne gromadzące liderów rynku. Są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny, biznesu i nauki. Zachęcamy do pobrania bezpłatnego biletu na targi: Podczas targów zostaną zaprezentowane ofertyproducentów oraz dostawców aparatury i

Czytaj dalej

Środa z profilaktyką! Depresja
Nie oceniaj – wspieraj!

19 lutego 2020 r. Klaster Medyczny we współpracy z NFZ zorganizował wydarzenie dotyczące walki z chorobą XXI wieku- depresją. Na specjalnym stoisku w Galerii Alfa można było skorzystać z konsultacji z terapeutą, dowiedzieć się czym jest dogoterapia, jak wygląda terapia tańcem czy dietą, a także zbadać skład masy ciała. Czym jest depresja?

Czytaj dalej

Środa Z Profilaktyką
podlaskiego NFZ i Klastra Medycznego
Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy

 22 stycznia 2020 r. od godz. 10 do godz.13 w białostockiej galerii Alfa miało miejsce propagowanie wydarzenia „Tydzień Walki z Rakiem Szyjki Macicy”. Spotkanie miało na celu przedstawienie choroby jaką jest rak szyjki macicy, rozpowszechnianie informacji o badaniach oraz przedstawienie konsekwencji braku profilaktyki….

Czytaj dalej

Ultrasonografia jako element diagnostyki prenatalnej cz. I

21 lutego 2020 r. Klaster Medyczny zorganizował szkolenie lekarzy ginekologów i położników. Miało na celu zdobycie umiejętności w zakresie opieki prenatalnej i diagnostyki kobiet ciężarnych, w szczególności wykonywania samodzielnych badań ultrasonograficznych w tym wczesnego wykrywania i diagnostyki nieprawidłowości ciąży…..

Czytaj dalej